
IKEA VATTENVÄN(705.432.92), наволочка, рожевий/смугастий
871 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.432.92
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка VATTENVÄN із яскравими різнокольоровими смугами має розкішний блиск і неймовірно м’який ворс з бавовни/віскози. Одного недостатньо - поєднуйте його з іншими відповідними наволочками з нашої пропозиції
Бавовняно-віскозний ворс має блискуча поверхня та надає обкладинці розкішний вигляд.
Прихована блискавка дозволяє легко зняти обкладинку.
Підходить для внутрішніх подушок 50x50 см.
57% бавовна, 43% віскоза/віскоза
Машинне прання, макс. 30°C , нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині, нормальна температура ( 80° C).
Праска, макс. 150°C.
Без хімчистки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна, Синтетичні волокна |
| Форма | Майдан |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴




