
IKEA SOJABÖNA(705.335.75), Кришка для горщика, білий
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.335.75
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вічні горщики SOJABÖNA, розроблені Ілз Кроуфорд, мають благородні лінії та дозволяють рослинам займати центральне місце. Витончена, але проста форма робить їх ідеальними для будь-якої кімнати - і всіх ваших рослин.
Простий і позачасовий горщик, який підкреслить ваші рослини та його легко розмістити будь-де.
Кераміка — це міцний матеріал, який можна формувати у корисні та красиві об’єкти. Ідеально підходить для горщиків з рослинами та повсякденних предметів домашнього вжитку.
Ви можете комбінувати це кашпо з іншими нашими продуктами, розробленими Ilse Crawford, щоб створити узгоджений стиль у вашому домі
Лише для використання в приміщенні.
Можна доповнюватись клейовими протекторами для підлоги FIXA для захисту надзвичайно чутливих поверхонь.
пориста кераміка, порошкове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Керамічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 15 см |
| Внутрішній діаметр. | 16 см |
| Діаметр горщика | 15 см |
| Зовнішній діаметр | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 233,18 ₴







