
IKEA HEMNES(305.349.54), письмовий стіл з 2 ящиками, біла пляма/світло-коричневий
15 592 ₴
13 876,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.349.54
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вічна краса - неглибокий письмовий стіл із твердої деревини, який підкреслюється стільницею з видимою текстурою. Акуратне робоче місце з висувними ящиками для олівців, паперу та інших зручних дрібниць.
Завдяки дбайливо оздобленій спинці , можна розмістити в центрі кімнати.
Вбудоване сховище для кабелів - кабелі та розетки легко та швидко доступні, але приховані та невидимі
Тверда деревина є міцним натуральним матеріалом.
У 2 висувних ящиках зберігаються дрібні предмети, які ви хочете сховати, але ще є
Можна комбінувати з іншими меблями серії HEMNES.
Масив сосни, клей, морилка, прозорий акриловий лак
Масив сосни, клей
ДВП, рельєфна акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і затягніть їх, якщо необхідно .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 75 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 47 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | тверда деревина |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 13 876,88 ₴






