
IKEA GLADHÖJDEN(304.939.39), письмовий стіл сидячи/стоячи, білий
13 858 ₴
12 333,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.939.39
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Працюєте вдома? Стіл сидячи/стоячи робить ваш робочий день більш комфортним. Газова пружина піднімає й опускає стільницю безшумно й плавно, допомагаючи вам насолоджуватися здоровим робочим днем удома навіть у невеликих приміщеннях.
Цьому столу для сидіння/стояння не потрібне електрика, тому ви можете поставити його де завгодно без брудних кабелів.
Висота стіл можна легко відрегулювати, регулюючи від 70 до 120 см, тримаючи ручку та злегка пересуваючи стільницю вгору/вниз, доки ви не досягнете найкращого положення стоячи або сидячи.
Газова пружина та стійка сталева основа дозволяють безшумно, швидко та безпечно піднімати/опускати стіл на зручну висоту.
Змінити положення сидячи стоячи і навпаки мобілізує тіло для руху та покращує самопочуття та роботу.
Глибока стільниця забезпечує велику робочу поверхню та дозволяє сидіти на зручній відстані від монітора.
Стіл має стильний простий дизайн із матовим покриттям.
Гумові ніжки знизу надійно тримаються на підлозі та захищають делікатні поверхні.
Поверхня з меламіну міцна, стійка до плям і її легко чистити.
Ви можете регулювати висоту столу, злегка штовхаючи його вгору та вниз.
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
ацетальний пластик
ДСП, меламінова плівка, акрилова фарба, акрилова фарба , Пластикова окантовка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Властивості | Регулювання висоти |
| Глибина | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 115 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 12 333,62 ₴







