
IKEA STUDSVIKEN(604.728.84), передня частина дверей/ящика, біла/ткана тополя
1 648 ₴
1 466,72 ₴
- Під замовлення
- Код: 604.728.84
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасад STUDSVIKEN з плетеної тополі додасть вашому дому природний, теплий і спокійний характер. Підсильте це відчуття за допомогою інших виробів із натурального волокна та виберіть ручки чи ручки, які відповідають вашому стилю.
Тактильний текстура поверхні надає фасаду STUDSVIKEN глибокий і теплий вигляд.
Ідеально підходить для поєднання з іншими виробами з натурального волокна для красивого та єдиного стилю.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
Фронтальна частина може можна використовувати як дверцята або фасад ящика.
Дверцята приховують вміст і захищають його від пилу.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Ви можете використовувати як двері або передню частину ящика.
Доповнюється петлями BESTÅ, якщо використовується як двері. На 1 двері потрібно 1 упаковка петель. Продається окремо.
Може бути доповнено ручками або ручками - продається окремо.
фанера, тополя, прозорий акриловий лак
ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою |
| Тип | двері, фасад ящика |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 466,72 ₴



