
IKEA HUMLEMOTT(205.495.50), благав, жовто-бежевий
1 034 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.495.50
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жовто-бежеве покривало HUMLEMOTT створює затишний шар тепла та комфорту. Надм’який бавовняний трикотаж із міцною конструкцією зі 100% переробленого поліестеру.
М’яко тканий плед, приємний на дотик.
Структура тканини робить покривало еластичним і еластичним.
100% поліестер (100% перероблений)
Усадка : максимум 6%.
Машинне прання, максимум 30°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати при температурі до 110°C .
Не піддавайте хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 170 см |
| Колір | бежевий, жовтий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал / Якість | Синтетичний |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴




