
IKEA VINDKAST(405.390.84), торшер, білий
3 105 ₴
2 763,45 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.390.84
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Наче біла пухнаста хмара з переробленого поліестеру, зшитий абажур цього торшера створює приємну атмосферу своїм м’яким світінням. Ідеально підходить для розміщення в спальні або біля журнального столика.
Забезпечує атмосферне освітлення.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує опалово-білу світлодіодну лампочку E27.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас звичайний абажур або лампа, і ви бажаєте рівномірного розсіяного освітлення.
Можна комплектуватися іншими лампами з тієї ж серії.
100% поліестер (100% перероблений), 49-51% поліуретан
Сталь, порошкове покриття
100% поліестер
100% поліпропілен
оцинкований, сталь
Поліетилен
АБС-пластик
Не мити
Не піддавати хімчистці.
Виріб має маркування CE .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 144 см |
| Діаметр основи | 36 см |
| Діаметр плафона | 38 см |
| Загальна висота | 144 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Матеріал | метал, текстиль |
| Тип | Підсвічування настрою |
- Ціна: 2 763,45 ₴







