Лампа дає приємне світло в їдальні та розподіляє добре спрямоване світло на обідній стіл або барну стійку.
Ви можете легко відрегулювати висоту підвісного світильника відповідно до своїх потреб. Просто підніміть кришку у верхній частині плафона та обмотайте шнур.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує біло-опалову світлодіодну
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 29 см |
| Діаметр | 38 см |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Макс. | 22 Ватів |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴

