
IKEA FYRTIOFYRA(705.108.85), підвісний світильник, ефект хрому/білий
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.108.85
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Підвісний світильник FYRTIOFYRA забезпечує гарне освітлення без відблисків. Прості лінії надають йому позачасового виразу. Ідеально підійде над обіднім столом або кухонним островом - окремо або вдвох.
Лампа дає приємне світло в їдальні та розподіляє добре спрямоване світло на обідній стіл або барну стійку.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E27 з опаловою білою сферою.
Постійне встановлення.
Розроблено, щоб триматися гачок для стелі.
Гак для стелі продається окремо.
Можливо знадобиться спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
сталь, порошкове покриття
Пластик ABS (мінімум 40% переробленого), металізований
Витріть насухо чистою тканиною
Продукт має маркування CE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 19 см |
| Довжина кабелю | 1.6 м |
| Діаметр | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Загальне освітлення |
- Ціна: 1 080,46 ₴




