
IKEA SOJABÖNA(505.335.76), Кришка для горщика, білий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.335.76
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вічні горщики SOJABÖNA, розроблені Ілз Кроуфорд, мають благородні лінії та дозволяють рослинам займати центральне місце. Витончена, але проста форма робить їх ідеальними для будь-якої кімнати - і всіх ваших рослин.
Простий і позачасовий горщик, який підкреслить ваші рослини та його легко розмістити будь-де.
Кераміка — це міцний матеріал, який можна формувати у корисні та красиві об’єкти. Ідеально підходить для горщиків з рослинами та повсякденних предметів домашнього вжитку.
Ви можете комбінувати це кашпо з іншими нашими продуктами, розробленими Ilse Crawford, щоб створити узгоджений стиль у вашому домі
Лише для використання в приміщенні.
Можна доповнюватись клейовими протекторами для підлоги FIXA для захисту надзвичайно чутливих поверхонь.
пориста кераміка, порошкове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Горщик |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 21 см |
| Внутрішній діаметр. | 22 см |
| Діаметр горщика | 19 см |
| Зовнішній діаметр | 23 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 463,69 ₴




