
IKEA OLSERÖD(405.309.17), стіл, антрацит/темно-сірий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.309.17
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
OLSERÖD — це дві таблиці в одній. Елегантний столик, який ви підтягуєте ближче до себе, коли сідаєте на диван, щоб поїсти під час перегляду телевізора, і потім ви можете швидко перетворити його на стильний журнальний столик, коли ваші друзі прийдуть.
Ви можете швидко перетворити цей багатофункціональний стіл із трохи вищого столика на нижчий журнальний столик, щоб задовольнити різноманітні дії навколо дивана.
Розумна конструкція столу дозволяє опускати стільницю до себе на коліна та насолоджуватися справжньою вечерею під час перегляду телевізора, не ризикуючи пролити або спіткнутися об стіл. рама.
Стійка для обіду, стільниця має достатньо місця для тарілок, склянок і столових приборів, а стільницю легко витерти, коли ви закінчите прийом їжі.
Ви можете перетворити стіл, знявши стільницю з основи, повернувши основу набік, а потім знову прикріпивши стільницю за допомогою кріплень під стільницею .
Тканинна кишеня під стільницею — це розумне місце для зберігання дрібних речей, які потрібні під рукою. Кишеня кріпиться до рами за допомогою застібки-липучки, що дозволяє її легко знімати та прати.
Ви можете вибрати, наскільки щільно кишеня буде прикріплена до рами. Слабко закручені гвинти дозволяють обертати кишеню, полегшуючи її налаштування для потрібної функції.
Стильна форма, промисловий вираз і приглушені кольори роблять стіл придатним для більшість декорів і стає гарним елементом меблювання всього будинку.
Стіл можна легко підняти та перемістити, щоб використовувати його в різних кімнатах і контекстах, наприклад, з крісло в куточку для читання .
Макс. навантаження на стіл: 15 кг.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, паперова фольга, паперова фольга, пластикова окантовка
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання, максимум 30°C, дуже щадний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Протирайте вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби затягніть їх .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 см |
| Висота з ручкою | 63 см |
| Висота під меблями | 59 см |
| Властивості | з місцем для зберігання, Знімна стільниця |
| Довжина | 53 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 2 300,65 ₴







