
IKEA KAPPELAND(905.145.14), абажур підвісної лампи, ротанг
2 411 ₴
2 145,79 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.145.14
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дизайнер Мікаель Аксельсон створив цей абажур з ротанга. Повітряний візерунок «ялинка» розсіює декоративне світло, що надає кімнаті відчуття тепла та затишку. Ручна робота та унікальність.
Абажур ручної роботи з ротанга з декоративним візерунком «ялинка» пасує до більшості інтер’єрів і створює теплий і затишний атмосфера у вашому домі.
Ротанг — це природний матеріал, який з часом гарно старіє та набуває унікального характеру.
Кожен абажур ручної роботи з натурального волокна унікальний.
Дає приглушене блискуче світло, яке створює теплу та гостинну атмосферу у вашому домі.
Забезпечує як спрямоване, так і загальне світло, яке чудово підходить для освітлення обіднього столу.
Шнур із патроном і лампочка продаються окремо.
Кожен виріб є унікальним витвором мистецтва ручної роботи з природними варіаціями кольорів і форм.
Використовуйте прозору лампочку, якщо у вас є абажур або лампа з перфорованим або вирізаним візерунком або іншим легким, відкритим дизайном і хочете, щоб візерунок відбивався від стіни чи стелі.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас звичайний абажур або лампа, і ви бажаєте рівномірного розсіяного освітлення.
Сталь, порошкове покриття
ротанг, прозорий акриловий лак
Для використання в приміщенні.
Очистіть ганчіркою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 45 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Натуральні волокна |
- Ціна: 2 145,79 ₴





