
IKEA NYHAMN(405.466.35), чохол на 3-місний диван, Нагген темно-сірий
5 210 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.466.35
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей міцний чохол виготовлений із тканини Naggen, яка має приємне відчуття від натурального льону. Тканина надає теплого виразу традиційному чохлу. Купіть кілька і оновіть свій диван, коли забажаєте!
Є багато різних чохлів на вибір від, щоб надати вашому дивану стиль, який ви віддаєте перевагу – від кольорового та сучасного до стриманого та традиційного.
Вам не потрібно знімати чохол, якщо ви хочете перетворити диван на ліжко та навпаки.
Виготовлений із міцної поліестерової тканини, схожої на льон, яка надає дивану теплого традиційного вигляду.
Покриття легко легко підтримувати в чистоті, оскільки їх можна зняти та прати в пральній машині.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс.150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено протягом 55 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10.5 л |
| Вага нетто | 2.91 кг |
| Ваги. | 3.24 кг |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 3-місний |
| Форма | Стандартний |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 5 210 ₴
