
IKEA FRANKLIN(704.048.75), складаний табурет зі спинкою, білий/білий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.048.75
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Легко скласти та прибрати. У свіжому білому кольорі цей табурет завжди під рукою, коли вам знадобиться кілька додаткових місць біля барної стійки, стійки чи кухонного острова.
Стільці можна скласти, щоб займати менше місця, коли вони не використовуються.
З підніжкою для комфорту.
Пластикові ніжки роблять крісло стійким і зменшують ризик залишити сліди на м'якій підлозі.
Вбудований замок запобігає випадковому складанню табурета при його переміщенні.
Підходить до штанги висотою 90 см.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Щоб запобігти подряпинам і приглушити звук ніжок стільця, що ковзають по підлозі, виконайте FIXA самостійно клейкі протектори для підлоги, продаються окремо.
Ламінований шпон, високоміцний меламіновий ламінат
прозорий лак
зміцнений поліамідним пластиком
сталь, епоксидна смола /поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Протріть слабким мильним розчином
Протріть сухою тканиною.
Щоб забезпечити найвищу якість, за потреби затягніть гвинти.
Цей барний стілець був протестований для домашнього використання та відповідає стандартам EN 12520 і EN 1022 щодо міцності та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 см |
| Висота сидіння | 63 см |
| Властивості | З підставкою для ніг, Складні |
| Глибина | 44 см |
| Глибина сидіння | 34 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, Дерев'яний шпон |
| Перевірено на | 100 кг |
| Ширина | 50 см |
| Ширина сидіння | 34 см |
- Ціна: 2 300,65 ₴








