-11%

IKEA STENSUND(205.240.07), фасад ящика, світло-зелений
1 648 ₴
1 466,72 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.240.07
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронти STENSUND зеленого кольору з рифленими панелями створюють відтінок сільського життя з легким і ремісничим виглядом. Лакована поверхня стійка до плям і вологи, її легко витирати.
Лаковані двері гладкі та рівномірний, стійкий до вологи та плям і дуже простий у догляді.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з положеннями та умовами в гарантійному буклеті.
Доповнити ручки або ручки.
Підходить до кухонних меблів серії METOD.
ДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
Витріть насухо чистою тканиною .
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 39.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Візерунок борозенки |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 39.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 466,72 ₴




