
IKEA HEJSTA(405.266.37), скляні двері, біле/прозоре скло
2 447 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.266.37
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Створіть індивідуальну та привабливу атмосферу за допомогою білих скляних дверей HEJSTA. Покажіть свої улюблені речі та додайте освітлення, щоб створити настрій. Класичний сучасний вигляд із металевою рамою та вбудованою ручкою.
Скляні двері привносять вашій індивідуальності та декоративності кухня . Продемонструйте свої улюблені предмети та додайте освітлення, щоб покращити атмосферу.
Вбудована ручка вздовж вертикальної сторони дверей створює елегантний і єдиний вигляд.
Прозорі скляні дверцята з білою алюмінієвою рамою та надрукованою чорною рамкою для легкого чищення.
Дверцята можна встановити на праворуч або ліворуч.
Гарантія 25 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійному буклеті.
Підходить до серії METOD кухонні меблі.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з вбудованим демпфером для кухні, набір з 2 шт., продається окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Ручка включена.
алюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, емаль
Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому засіб для миття посуду або мило, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | скло, З рамою |
| Система, вис | 60 см |
| Система, шир | 40 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 2 447 ₴




