
IKEA FORNEBY(205.569.08), комбінована мікрохвильова піч, дим. циркуляція повітря, IKEA 500 чорний
46 828 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.569.08
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Поєднання мікрохвильовки та духовки в традиційному стилі з просторим інтер'єром. Ідеально підходить для невеликої кухні або якщо ви багато готуєте і вам потрібна додаткова духовка. Ідеально підходить до духовки FORNEBY.
Гарантія 5 років. Ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Можна використовувати як мікрохвильову піч і конвекційну піч або навіть поєднувати обидві функції для надшвидкого приготування їжі
Циркуляція гарячого повітря розподіляє тепло швидко та рівномірно, тож ви можете готувати чи пекти кілька страв одночасно, не змішуючи смаки.
Поєднання примусового повітря та мікрохвиль скорочує час приготування та споживання енергії.
Функція автоматичного розморожування визначає потужність і час залежно від кількості продуктів, які розморожуються.
Ви можете легко вибрати найкращу функцію гриля для приготування тонких шматків м’яса або коричневих запіканок і стейків.
Верхнє та нижнє нагрівання ідеально підходить для приготування їжі з хрустким верхнім шаром і для запіканок.
Смаження функція дозволяє спекти бісквіт за 7 хвилин або пиріг для скоринки за 12 хвилин.
Функція випікання хліба/піци робить зовнішній шар гарно рум’яним і низ хрусткий.
Попередньо встановлені параметри приготування спрощують вибір правильних налаштувань для різних рецептів і типів їжі.
Надзвичайно великі внутрішні розміри забезпечують достатньо місця для їжі, яку ви хочете приготувати.
Дверцята духовки з блокуванням від дітей для більшої безпеки кухні.
Легко встановлюється на зручній робочій висоті в підставі або високій шафі.
Потужність мікрохвильової печі: 1000 Вт.
Напруга: 220-240В.
Запобіжник: мінімум 16 A.
10 рівнів потужності.
Електронний дисплей із білими цифрами.
Відбитків пальців не видно.
1 скляне нижнє деко включено.
1 решітка включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Ваги. | 42.70 кг |
| Висота | 45.5 см |
| Глибина | 56.7 см |
| Довжина кабелю | 140.0 см |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Обсяг | 43 л |
| Тип | Вбудований, Піч з примусовою циркуляцією |
| Ширина | 59.4 см |
| мікрохвильова потужність | 1000 Ватт |
- Ціна: 46 828 ₴



