
IKEA LOMVIKEN(805.182.06), рамка, чорний
264 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.182.06
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте фото, які вам подобаються. Безель доступний у кількох розмірах і має тонкий металевий край із тіньовим профілем. Пластикова передня кришка надійна та не змінює та не спотворює мотив фотографії.
Може висіти або стояти горизонтально та вертикально, щоб максимально використати доступний простір.
Пластикова передня кришка робить раму безпечнішою у використанні.
PH нейтральне паспарту; запобігає знебарвленню фотографії.
Доступні різні розміри
Ця рамка вміщує фотографії розміром 8x12 см, якщо ви використовуєте її з паспарту, і фотографії 10x15 см, якщо ви вирішите використовувати її без паспарту.
Поставляється з паспарту.
Паспарту не жовтіє, оскільки не містить кислот.
Гвинти для настінного кріплення продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати клейкий гачок ALFTA. Продається окремо.
алюміній, анодований
ДВП
Очистіть серветкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Рамка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 16.5 см |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Картина без паспарту, вис | 15 см |
| Картина без паспарту, шир | 10 см |
| Картина з паспарту шир | 8 см |
| Картинка з паспарту, вис | 12 см |
| Паспарту, виріз вис | 11 см |
| Паспарту, виїмка шир | 7 см |
| Ширина рами | 11.5 см |
- Ціна: 264 ₴




