-11%

IKEA REGNBROMS(005.553.54), коробка, Лісові тварини/багатобарвний візерунок
280 ₴
249,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.553.54
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця коробка з оксамитової тканини додасть делікатності вашій системі зберігання – у гардеробній чи у вітальні. Він підходить до стелажів KALLAX, додаючи стиль і функціональність.
Ящик ідеально підходить до стелажів KALLAX одиниця.
Правильний розмір для трохи більших речей, таких як одяг, мультимедійні аксесуари та іграшки.
Ручки полегшують висування та перенесення.
Корпус:
100 % поліестер
Вставка:
Картон (мінімум 30 % перероблено)
Внутрішня тканина:
100% поліпропілен
Не прати
Без відбілювача.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 38 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,20 ₴




