
IKEA GANSJÖN(605.553.89), набір для ванної кімнати, 3 шт., світло-сірий блакитний
1 039 ₴
- Немає в наявності
- Код: 605.553.89
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Матовий сіро-блакитний керамічний посуд створить у вашій ванній кімнаті спокійний готельний настрій. Піднос вміщує весь набір, але його також можна використовувати окремо для ювелірних виробів, свічок або менших аксесуарів.
Лоток ідеально підходить для мила, а також для ювелірних виробів та інших дрібниць, які люблять зникати.
Дозатор легко наповнити вашим улюбленим милом.
керамічний посуд, пофарбований емаль, фарба поліуретан, кольорова глазур
Поліпропіленовий пластик, поліпропіленовий пластик, поліетиленовий пластик, EVA-пластик, скло, нержавіюча сталь, поліефірне порошкове покриття
вироби з каменю, кольорова глазур
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1.08 кг |
| Ваги. | 1.8 кг |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 21 см |
| Ємність | 3.9 л |
| Колір | білий, блакитний |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 1 039 ₴
