
IKEA BÖNSYRSA(105.620.71), організатор, різнокольоровий
227 ₴
202,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.620.71
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей органайзер допоможе вашій дитині організувати настільні аксесуари та приладдя для хобі. І якщо йому самотньо за робочим столом, легко взяти все інше, щоб насолодитися компанією.
Оскільки настільний органайзер складається з коробок різного розміру та форми, ви можете розташувати їх як завгодно - разом чи окремо.
Упорядкований стіл допомагає вашій дитині зосередитися, що полегшує навчання та робить виконання домашнього завдання легшим і приємнішим.
Стійкі контейнери для зберігання всіх видів менших предметів, таких як ручки, гумки для волосся, косметика та хобі.
Жовта таця надійно тримається на місці навіть на похилій поверхні, оскільки має маленькі нековзні ніжки.
Рекомендовано для віком від 3 років
Поліпропіленовий пластик
синтетична гума
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2.0 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага нетто | 0.16 кг |
| Ваги. | 0.16 кг |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 202,03 ₴


