-11%

IKEA IVAR(305.345.67), двері, темно-сірий/фетр
3 989 ₴
3 550,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.345.67
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверцята кріпляться безпосередньо до стійок стелажа - це розумний спосіб швидко створити закрите сховище та створити новий вигляд.
Ви можете легко замінити повсть на дверях власним твором мистецтва чи фотографією, яка вам подобається.
Дверцята IVAR можна монтувати лише безпосередньо до бічних частин IVAR, а не на шафи IVAR.
Дверна рама:
Масив сосни
Дверна панель:
100 % поліестер
Протріть сухою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83.0 см |
| Корпус, вис | 83.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Система, вис | 83.0 см |
| Система, шир | 42.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.0 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Текстиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550,21 ₴



