
IKEA TROFAST(905.651.98), настінна шафа, сірий
2 423 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.651.98
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете легко перетворити цю широку сіру раму на практичне рішення для зберігання, додавши різнокольорові пластикові коробки або класні сітчасті коробки.
Серія веселих і міцних меблів для зберігання та впорядкування іграшок.
Практичне місце для зберігання дрібних предметів .
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Підготовка включена.
Доповнюється контейнером 20x30x10 см.
ДСП, паперова фольга
Поліпропіленовий пластик
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою тканиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 2 423 ₴
