Натхненний елегантними ванними кімнатами початку минулого століття, BALUNGEN настільки ж геніальний, як і прекрасний. Такі деталі, як приховані шурупи та хромована обробка, створюють гармонійний вигляд ванної кімнати.
Жодних видимих шурупів оскільки компоненти кріпильні елементи приховані.
Хромоване покриття є міцним і стійким до корозії.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Сумісний з іншими продуктами серії BALUNGEN.
Сировина в цьому продукті може бути переробленим. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
цинк, хром покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Зовнішній вигляд | Хромований |
| Висота | 8 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Максимальне навантаження / гак | 4 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Крючок |
- Ціна: 725 ₴

