
IKEA TORVFLY(405.571.86), скатертина, візерунок/кремовий помаранчевий
523 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.571.86
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраві кольори та веселий візерунок завжди створюють веселу атмосферу. Поєднуйте скатертину TORVFLY з іншими барвистими виробами - або оберіть трохи більш приглушені кольори, щоб зробити TORVFLY ще більш помітною.
Ця скатертина має веселий, барвистий і живий візерунок, який створює літню атмосферу.
Скатертина захищає стіл, створюючи декоративну та атмосферну обстановку.
100% поліестер (100% перероблений)
Максимальна усадка 4%.
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 240 см |
| Колір | білий, помаранчевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 145 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴




