
IKEA LÖNNSTÄVMAL(805.563.35), штори затемнені, пара, світло-оливковий
6 953 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.563.35
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Жакардова світлоблокуюча штора LÖNNSTÄVMAL принесе у ваш простір нотку елегантності. Насичений світло-оливковий візерунок змінюється залежно від складок, коли ви відкриваєте або закриваєте штору.
Плотні штори блокують проникнення світла та повністю затемнюють кімнату.
Жаккардова тканина, тобто візерунок вплетений у тканину, надаючи їй гарну густу текстуру з відтінком елегантність.
Підкладка посилює ефект блокування світла та робить спину такою ж красивою, як і перед.
Стрічкові штори дозволяють повісити штору прямо на штангу за допомогою тунелю або петель. Ви також можете повісити штори на штангу за допомогою затискачів і гачків.
Штора, 1 пара .
Темніше середовище стимулює вироблення природного гормону сну мелатоніну. Цей гормон допомагає організму регулювати цикл сну та неспання та позитивно впливає на якість сну.
Щоб забезпечити м’яку та гнучку посадку, затемнена штора та підкладка пришита лише з трьох сторін, а не знизу.
Розмір відноситься до довжини кожної окремої штори.
100% поліестер (мінімум 90% перероблений)
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліуретан
Машинне прання, макс. 30°C, нормальний процес.
Не відбілювач.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати при максимальній температурі 110°C.
Рекомендовано використовувати парову праску.
Не хімчистити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Візерунок | Ткані |
| Довжина | 300 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | Поліестер |
| Поверхня | 4.35 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Затемнення |
| Тип | Шторна стрічка |
| Ширина | 145 см |
- Ціна: 6 953 ₴







