
IKEA VATTENVÄN(105.432.90), наволочка, різнокольорові/смугасті
871 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.432.90
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Чахол для подушки VATTENVÄN із різнокольоровими смугами м’який на дотик і приємний для ока. Бавовняний віскозний оксамит має блискучу поверхню та додає відчуття розкоші будь-якій спальні чи вітальні.
Завдяки прихованій блискавці чохол легко знімається.
Бавовняно-віскозний ворс має блискучу поверхню і надає наволочці розкішного вигляду.
Підходить для внутрішніх подушок 50x50 см.
57% бавовна, 43% віскоза/віскоза
Машинне прання при макс. 30°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Можна сушити в пральній машині. , нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 50 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна, Синтетичні волокна |
| Форма | Майдан |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 871 ₴


