Ви можете персоналізувати свій дім, прикрасивши його витворами мистецтва, які виражають ваш стиль.
Підходить для рами 30x40 см без паспарту або рами 40x50 см з паспарту парту 30х40 см.
папір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 40 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
| Тема / Тема | Графічний, Спосіб життя, Ілюстрація, Картина, Грайливий |
| Тип | встановити, безкаркасні |
| Колір | білий, бежевий, зелений, жовтий, рожевий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴

