
IKEA METOD / MAXIMERA(994.776.49), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий / Voxtorp глянцевий / білий
14 222 ₴
12 657,58 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.776.49
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з глянцевими білими фасадами VOXTORP з вбудованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Ящик MAXIMERA - це гладкий і повністю висувний ящик з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м'яко і безшумно.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Фронт ящикаБіверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Тумба для духовки / під мийкуВикористовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 кг |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 12 657,58 ₴
