
IKEA METOD / MAXIMERA(694.546.73), верхній ящик / 2 двері, білий / Voxtorp матовий білий
12 834 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.546.73
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матово-білими фасадами VOXTORP з вбудованими ручками ви отримаєте сучасний і мінімалістичний вигляд.
Шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящик, який повністю висувається, забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиці регулюються.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
дверіДСП, пластикова плівка (мінімум 80% перероблена), пластикова плівка, пластикова окантовка
Біверборд
Пластикова фольга (мінімум 80% перероблена)
Пластикова фольга
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронт ящикаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 12 834 ₴


