
IKEA METOD / MAXIMERA(694.590.05), верхній ящик / 2 двері, білий / Lerhyttan світло-сірий
18 856 ₴
16 781,84 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.590.05
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящик, який повністю висувається, забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиці регулюються.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Двері/лицьова панель ящикамасив берези, тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас базової шафи / полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 80.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 16 781,84 ₴


