
IKEA METOD / MAXIMERA(994.634.64), верхній ящик / 2 двері, білий / Ringhult білий
11 707 ₴
10 419,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.634.64
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда стоячої / високої шафи з висувними ящиками забезпечує гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиці регулюються.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Двері/лицьова панель ящикаБіверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Система, глибина | 37 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 80.0 см |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 10 419,23 ₴


