
IKEA METOD(494.548.05), тумба під раковину HAVSEN 2 ком, білий / Lerhyttan світло-сірий
16 303 ₴
14 509,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.548.05
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Тумба для духовки / під мийкуДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, покриття нікель
масив берези, тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
масив берези, тонований прозорим акриловим лаком
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Двері/лицьова панель ящикаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 14 509,67 ₴


