
IKEA METOD / MAXIMERA(193.102.72), тумба під раковину HAVSEN / 3fr / 2ch, білий / Voxtorp темно-сірий
14 742 ₴
13 120,38 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.102.72
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими, матовими фасадами VOXTORP з інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний вигляд, який справляє враження тепла та спокою.
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо і м'яко.
Повністю висувна шухляда стоячої / високої шафи з висувними ящиками забезпечує гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Фронт ящикаБіверборд
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластикова кромка
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 13 120,38 ₴



