
IKEA METOD(294.648.67), навісна шафа з сушаркою для посуду, білий/Ringhult білий
6 678 ₴
5 943,42 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.648.67
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластик плівка (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, порошкове покриття, лак
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
КорпусВикористовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 5 943,42 ₴


