
IKEA METOD(293.930.59), двері рівня 2, білий/Voxtorp матовий білий
10 493 ₴
9 338,77 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.930.59
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матовими білими фасадами VOXTORP із вбудованими ручками ви отримуєте сучасний і мінімалістичний вираз.
Двері зачиняються ніжний завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДСП, пластикова плівка (мінімум 80% перероблена), пластикова плівка, пластикова окантовка
ДСП, фольга меламін, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 9 338,77 ₴


