-11%

IKEA METOD(893.919.67), двері рівня 2, білий/Ringhult світло-сірий
11 360 ₴
10 110,40 ₴
- Під замовлення
- Код: 893.919.67
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, фольга
Рамка:
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Назад:
Полиця ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, Бордюр пластиковий
Зношуваний шар:
сталь, нікелеве покриття
Накладка на обкладинку:
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть, суха тканина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110,40 ₴

