
IKEA METOD(993.919.43), двері рівня 2, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
9 279 ₴
8 258,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.919.43
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні світлого ясена ваша кухня буде природною та динамічною.
Двері, які вони закривають обережно завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, фольга меламін, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронтальна частина шухляди
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 8 258,31 ₴

