
IKEA METOD / MAXIMERA(893.647.37), висока шафа з ящиками, білий/Ringhult білий
25 744 ₴
22 912,16 ₴
- Під замовлення
- Код: 893.647.37
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо та обережно завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластик край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Фронт ящика, високийДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопне паливо або вичерпне.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо нове життя існуючим матеріалам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 22 912,16 ₴





