
IKEA METOD / MAXIMERA(093.531.20), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
22 559 ₴
20 077,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 093.531.20
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик закривається повільно, тихо та ніжно завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, меламінова плівка, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Фронт дверей/шухляди
відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 20 077,51 ₴


