
IKEA METOD(994.432.30), висока шафа з висувною коморою, білий/Veddinge білий
45 117 ₴
40 154,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.432.30
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте білі фасади VEDDINGE з гладкими, чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
stal, Epoksidowa / пол поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова плівка, Акрилова фарба
матеріал посилений поліамід
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, такого як деревне волокно, ми уникаємо використання викопних ресурсів або вичерпання інше.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 40 154,13 ₴
