
IKEA METOD / MAXIMERA(094.585.65), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Havstorp бежевий
32 624 ₴
29 035,36 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.585.65
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з HAVSTORP бежевими фасадами для гладкого, чистого вигляду, який створює нейтральне та гармонійне враження.
Ящик MAXIMERA це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята/передня панель ящика, середня/передня частина ящика, високаДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, кромка пластик
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Двері / передня панель ящика, середня / передня панель ящика, висока
Використовуючи Ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини в цьому відновлюваному продукті.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висота рами шафи / рама шафи для льодуМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 29 035,36 ₴


