
IKEA METOD / MAXIMERA(294.575.98), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
27 067 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.575.98
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, плівка, меламінова плівка, плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Висока дверцята / рама шафи
Використання відходів та брухту деревини у цьому продукті ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Фронтальна частина ящика, середня / фронтальна частина ящика, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 27 067 ₴

