
IKEA METOD / MAXIMERA(894.690.51), висота 3 / 1d / 2h, білий/Ringhult світло-сірий
22 386 ₴
19 923,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.690.51
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо та обережно завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікель
ацеталь пластик
сталь
Протріть ганчіркою, змоченою водою або м’який миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Висота рами дверей / шафи / розширення / полиця
Використовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовувати всі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Фронтальна частина ящика, середняМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 19 923,54 ₴
