
IKEA METOD(594.601.89), висока шафа/полиці, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
9 539 ₴
8 489,71 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.601.89
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні зі світлого ясена ваша кухня буде природною та динамічною.
Відстань, яку ви можете налаштуйте його, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, меламінова фольга, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікель
Протріть зволоженою тканиною у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері / полиця
Ми використовуємо цілі дерева для цього продукту, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока шафа для холодильника/плитиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 8 489,71 ₴

