
IKEA METOD(194.720.09), висока шафа з висувною коморою, білий/Lerhyttan світло-сірий
47 872 ₴
42 606,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.720.09
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Суцільна береза, Тонування прозорим акриловим лаком
ДВП, Береза шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 42 606,08 ₴

