
IKEA METOD(994.720.29), висока шафа з висувною коморою, білий/Stensund білий
44 514 ₴
39 617,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.720.29
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з білими фасадами STENSUND для створення теплої та оригінальної кухні.
ДверіДВП, Акрилова фарба, поліефірна фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 97 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 39 617,46 ₴

