
IKEA METOD / MAXIMERA(593.838.84), висока шафа з ящиками, білий/Ringhult білий
23 334 ₴
20 767,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 593.838.84
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо та обережно завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластик край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, Меламінова плівка, Меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Завдяки використанню в цьому продукті поновлюваного матеріалу, волокна деревини, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 20 767,26 ₴








