
IKEA METOD / MAXIMERA(893.559.07), висока шафа з ящиками, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
23 678 ₴
21 073,42 ₴
- Під замовлення
- Код: 893.559.07
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик закривається повільно, тихо та ніжно завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, плівка, меламінова плівка, плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельована
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть ганчіркою, змоченою водою або м’який миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури . Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Бежевий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 21 073,42 ₴


