
IKEA METOD / MAXIMERA(994.672.21), верхня висота від висоти 4 ряду / 1двері / 2хв, білий/Ringhult світло-сірий
23 850 ₴
21 226,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.672.21
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ацетальний матеріал
сталь
Протріть вологою тканиною, водою або м’яким миючим засобом .
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері шафи / висота шафи / полиця
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Фронтальна частина ящика, середня / фронтальна частина ящика, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 21 226,50 ₴
